Комісія затвердила 61 проект регіонального розвитку, що фінансуються за кошти ЄС

За результатами засідання комісій з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які реалізовуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) та коштів держбюджету отриманих від ЄС, затверджено 61 проект, що фінансуватимуться у поточному році за рахунок фінансування програм ЄС, повідомляє прес-служба Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка.

Зокрема, затверджено 30 перехідних проектів, які фінансувались у попередніх роках за рахунок ДФРР, на загальну суму — 175 млн грн та 18 проектів щодо розвитку спортивної інфраструктури в Запорізькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Донецькій і Харківській областях на загальну суму – 191 млн грн.

Реалізація проектів здійснюватиметься за  напрямками:

  • інноваційна економіка та інвестиції – 17;
  • розвиток людського потенціалу – 18;
  • розвиток туризму – 14;
  • сільський розвиток – 7;
  • загальноукраїнська солідарність – 5.

Засідання комісій відбулося під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

Зазначимо, до складу Міжвідомчої комісії входять представники Мінрегіону, МОЗу, МОНу, МінТОТ, Мінмолодьспорту, центральних органів виконавчої влади, Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, профільних асоціацій, громадських організацій.

Довідково

Державний фонд регінального розвитку визначено статтею 24-1 Бюджетного кодексу України.

Кошти державного фонду регіонального розвитку спрямовуються на виконання інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку (у тому числі проектів співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад), що мають на меті розвиток регіонів, створення інфраструктури індустріальних та інноваційних парків і відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та відповідних стратегіях розвитку регіонів.

Рубрика: