Консультативна місія ЄС навчає львівських поліцейських працювати на виборах

Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) розпочала курс із 15 тренінгів про роботу під час виборів для співробітників Національної поліції у Львівській області. Протягом трьох тижнів його відвідають 375 патрульних та дільничних поліцейських. Співробітникам Нацполіції розкажуть про виборче законодавство, можливі правопорушення під час 90-денної передвиборчої кампаній та у день виборів.

Тренінги охоплюють теми виборчого процесу, відповідно до Закону "Про вибори Президента України" та Кодексу України "Про адміністративні правопорушення".

“Важливо, щоб поліція була спроможна забезпечити порядок під час виборів. КМЄС підтримує Нацполіцію в питаннях реформи цивільного сектору безпеки, метою якої є підвищення довіри громадян до правоохоронних органів та інститутів верховенства права”, — зазначив радник КМЄС з питань взаємодії поліції та громади (Львів) Едуардус Ван Тунен.

вибори

Очікується, що курс допоможе поліцейським вдосконалити знання щодо класифікації правопорушень та реагування на них.

Тренінги “Правопорушення під час виборчих процесів: способи фіксації та форми відповідальності” проведуть представники неурядової організацій громадського контролю та адвокації у сфері виборів ОПОРА за ініціативою та фінансової підтримки КМЄС.  

вибори

Підготовлено за матеріалами Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні. Оригінал статті читайте за посиланням.

 

Рубрика: