Консультативна місія ЄС передала українським прикордонникам трейлери для перевезення службових собак (ФОТО)

Консультативна місія Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України передала Державній прикордонній службі України, Нацполіції та ДФС 9 трейлерів для перевезення службових собак.

"Такий транспорт допоможе правоохоронцям оперативніше реагувати на виклики та координувати дії, адже пухнасті офіцери будуть вчасно там, де чекають саме на їхню допомогу", — повідомили у КМЄС.

Причепи передали в межах проекту міжнародної технічної допомоги "Ефективна взаємодія між ДФС, Держприкордонслужбою та Нацполіцією України у сфері протидії транскордонній злочинності". 

Одним із завдань проекту міжнародної допомоги є надання технічної підтримки кінологічним підрозділам правоохоронних органів з метою підвищення їх мобільності та ефективності.

Отримане устаткування дозволить прикордонникам швидше, комфортніше та зручніше транспортувати службових собак до будь-яких підрозділів кордону.

"Належне функціонування саме кінологічних підрозділів в правоохоронних органах — це один з найефективніших способів протидії різним типам транскордонної організованої злочинності (міжнародному тероризму, незаконній міграції, контрабанді зброї, наркотичних, психотропних, вибухових речовин та сигарет), як в пунктах пропуску через кордон, так і вздовж "зеленої" ділянки", — зазначили представники КМЄС.

Довідково:

Консультативна місія ЄС працює в Україні з грудня 2014 року, офіси КМЄС відкриті у Києві, Львові, Харкові.

Місія надає консультації, тренінги та обладнання з метою підтримки реформування правоохоронних та судових органів України таких як: Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція, Генеральна прокуратура, Служба безпеки України, Національне антикорупційне бюро.

Раніше повідомлялося, що поліцейські Кіровоградщини отримали обладнання для тренінгово центру вартістю 20 тисяч євро від представників Консультативної місії ЄС.