Курсанти-прикордонники з України їздитимуть на регулярні навчання до Польщі

Впродовж року 40 курсантів Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького пройдуть тижневі навчання за напрямом роботи з іноземцями та адміністративного провадження у Спеціалізованому навчальному центрі міста Любань (Республіка Польща). 

"Головна Комендатура Прикордонної варти Республіки Польща, погодивши питання з європейськими партнерами, спільно з Адміністрацією Держприкордонслужби України, розробила відповідну програму підготовки курсантів Національної академії Держприкордонслужби України, які навчаються за спеціальностями "право" і "правоохоронна діяльність", — повідомили у Державній прикордонній службі України.

прикордонники

Під час навчання курсанти-правники дізнаються про європейські стандарти роботи з іноземцями, які порушують прикордонне та міграційне законодавство. Крім того, вони отримають знання про особливості ідентифікації та документування осіб з різних країн походження та порядок притягнення їх до відповідальності за європейським законодавством

курсанти

"Вже з наступного навчального року такі курси проводитимуться впродовж двох тижнів і включатимуть ширший спектр правової підготовки", — зауважили у Держприкордонслужбі.

У відомстві зазначили, що перша група з 14 курсантів вже завершила навчання у Любані.

навчання

Нагадаємо, Чехія виділила стипендії для українських студентів і викладачів на участь у Літній школі слов’янських студій.

Підготовлено за матеріалами Державної прикордонної служби України. Оригінал статті читайте за посиланням.