#KyivNotKiev!: Аеропорт у Лондоні українізував латинські написи столиці України

Міжнародний аеропорт Лутон у Лондоні (Велика Британія) запровадив вживання назви столиці України відповідно до міжнародної латинізації географічних назв – Kyiv.

"У рамках кампанії #CorrectUA, міжнародний лондонський аеропорт Лутона 13 лютого 2019 року повідомив посольство про те, що компанія WizzAir запровадила вживання назви столиці України відповідно до правопису англійською: Kyiv!" - повідомило посольство України у Великій Британії у Twitter

На англомовній версії сайту авіакомпанії Wizz Air назва української столиці також вказана відповідно до міжнародної латинізації - Kyiv.

Нагадаємо, на початку жовтня МЗС України спільно з Центром стратегічних комунікацій "StratCom Ukraine" розпочало онлайн-кампанію #CorrectUA, в межах якої зверталися до іноземних медіа та організацій з метою коригування правопису міста Київ (#KyivNotKiev). Тоді ж у жовтні кіпрські міжнародні аеропорти Ларнака та Пафос запровадили вживання назви столиці України відповідно до правопису англійською: Kyiv.

У грудні минулого року варшавський аеропорт імені Шопена також перейшов на написання українських міст за стандартами латинізації. Вслід за ним про зміну назви повідомив і Ґданський аеропорт імені Лєха Валенси.