Київ посів шосте місце у рейтингу ефективності інвестицій

Київ потрапив до десятки європейських міст за рентабельністю інвестицій з точки зору ефективності залучених ресурсів.  

Про це свідчать результати рейтингу прибутковості інвестицій Foreign Direct Investment Magazine, який входить до складу групи Financial Times.

Рейтинг очолила столиця Литовської Республіки Вільнюс, де з 2006 року працює агентство із залучення інвестицій Go Vilnius. Друге місце посів Мадрид (Королівство Іспанія), третє – ірландська столиця Дублін.

"Для ранжування оцінювався бюджет, кількість персоналу офісу, що працює над залученням прямих іноземних інвестицій, та їхній розмір за звітний рік. Дані для моніторингу збирались із відкритих джерел та аналізувались за допомогою онлайн інструменту відстеження прямих іноземних інвестицій fDi Intelligence", – зазначив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

За його словами, комунальне підприємство "Київське інвестиційне агентство" у 2017 та 2018 роках залучило 1,1 млрд грн інвестиційних коштів. Наразі 30 співробітників КІА працюють над впровадженням 58 проектів, серед яких будівництво медичних центрів, дитячих садочків, шкіл та об’єктів транспортної інфраструктури.

Також до ТОП-10 рейтингу потрапили адміністративний центр Воєводина (Республіка Сербія), Ньюкасл-апон-Тайн (Великобританія), Познань (Республіка Польща) та місто Пловдів (Болгарія).

Нагадаємо, Київ очолив рейтинг найбюджетніших туристичних міст Європи

Підготовлено за матеріалами Офіційного порталу Києва. Оригінал статті читайте за посиланням