Київ удвічі покращив свої позиції у світовому рейтингу стартап-міст

Київ удвічі покращив свої позиції у світовому рейтингу стартап-міст.

Про це повідомили на офіційному порталі Києва.

"Різко покращив свою позицію Київ, який із 63 місця перемістився на 34-е, обігнавши стартап-екосистеми Гельсінкі, Мюнхена і Дубліна. У столиці нарахували 321 стартап", — йдеться у повідомленні.

стартап

У КМДА нагадали, що в українській столиці вже понад три роки діє ініціатива Kyiv Smart City, яка об’єднує киян, бізнес, активістів та владу для розвитку розумної міської інфраструктури. У 2018 році в Києві запрацював Акселератор міських проектів. Він підтримує стартапи, що хочуть стати частиною інформаційно-комунікаційної структури міста.

"Акселератор надає обраним проектам усі необхідні ресурси, покликані пришвидшити процес фіналізації продукту та виведення його на ринок, або ж на етап створення пілотного проекту", — додали у КМДА.

Зокрема, Акселератор підтримав оригінальні smart-рішення, які вдосконалюють міську інфраструктуру, ЖКГ, транспорт, освіту, галузь cleantech. До прикладу йдеться про проекти "Evolution" (віртуальний помічник для школярів, який нагадує про підготовку до контрольних робіт, мотивує до навчання, містить графіки успішності з різних предметів) та "OnCharge" (хмарний сервіс із управління зарядними станціями для електротранспорту).

Рейтинг складений картографічним сервісом світових стартапів StartupBlink. Це глобальна карта, яка показує стан стартапів у різних частинах світу. При оцінці враховували дані з понад сотні країн та тисячі міст. В цілому Україна посіла 31 місце та таким чином піднялася на 4 позиції.

Нагадаємо, Київ посів шосте місце у рейтингу ефективності інвестицій. Крім того, українська столиця очолила рейтинг найбюджетніших туристичних міст Європи.

Підготовлено за матеріалами Офіційного порталу Києва. Оригінал статті читайте за посиланням