Латвійська авіакомпанія відновлює рейси з Риги до Одеси

Латвійська авіакомпанія АirBaltic з 31 березня відновлює рейси за маршрутом Рига-Одеса-Рига. 

Конференція з нагоди відновлення маршруту відбулася 13 березня. У ній взяли участь, зокрема, посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс, представник компанії АirBaltic Марія Радченко, керівництво аеропорту та інші, повідомляє на своєму Youtube-каналі інформаційно-аналітичний портал Одеси "Метроном".

Так, латвійська сторона повідомила, що рейси здійснюватимуть спочатку чотири рази на тиждень, а потім збільшаться до семи.

"Ми починаємо здійснювати літні рейси з 31 березня з частотою 4 рази на тиждень, потім буде 5 рейсів на тиждень, а з червня рейси за маршрутом Одеса-Рига будуть здійснюватися 7 раз на тиждень. Мінімальна вартість квитків в одну сторону з Одеси до Риги - 69 євро. Польоти до Риги і назад заплановані до 26 жовтня цього року", – повідомила представник авіакомпанії AirBaltic Марія Радченко.

Учасники заходу також повідомили, що в майбутньому планується зробити рейс Одеса-Рига не сезонним, а безперервним. Наразі це питання вирішується.

Своєю чергою, Надзвичайний і Повноважний посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс підкреслив, що між Ригою та Одесою є величезний потенціал розвитку відносин шляхом збільшення авіаперельотів.

"Вже третій рік ми відновлюємо рейси Одеса-Рига. Всі економічні та політичні зв'язки між містами буду неповними, якщо не буде прямого спілкування з людьми, а такі рейси прямо сприяють зміцненню людських зв'язків", – зазначив він.

У минулому році Латвія посіла перше місце за приростом туризму, велику роль в цьому зіграли саме українські туристи. В Одесі ж у порівнянні з 2019 роком кількість туристів з Латвії збільшилася на 18%. За статистикою департаменту культури та туризму Одеської міськради, це порівняно невелика кількість, але з відкриттям прямих рейсів Одеса-Рига число туристів значно зросте. 

Довідково:

Авіакомпанія AirBaltic здійснює перельоти з 1995 року.  Наразі компанія обслуговує майже 70 пунктів призначення, охоплює Європу, Скандинавію, Росію, СНД і Близький Схід. До складу повітряного флоту компанії входять 34 повітряні судна, а до 2024 року кількість літаків має зрости до 80 одиниць.

Раніше повідомлялося, що українська лоукост-авіакомпанія SkyUp у цьому році обіцяє з'єднати прямими авіарейсами Україну й Португалію.