Ліс у смартфоні: Законність заготівлі деревини у 16 областях можна перевірити онлайн

Наразі мешканці 16 областей України можуть перевірити онлайн законність заготівлі деревини.

Про це повідомляє  Державне агентство лісових ресурсів України.

 

 

Онлайн-сервіс доступний за посиланням https://lk.ukrforest.com.

«На сайт завантажили дані ще двох областей – Хмельницької та Дніпропетровської», - повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів Андрій Заблоцький, закликавши громадян тестувати та користуватися цим сервісом.

У загальному переліку можна ознайомитися з тим чи іншим лісорубним квитком та ділянками, на яких відбувається чи відбуватиметься заготівля деревини, а також переглянути дані на онлайн-карті. Реєстр містить низку опцій, зокрема, можна обрати конкретну область, лісгосп, лісництво, квартал та виділ, систему і тип рубок, їхній статус та період проведення.

Онлайн-карту рубок по всій Україні планують завершити протягом наступних місяців.

Наразі державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Держлісагентствапродовжує процес технічного завантаження документів та онлайн карти, вдосконалює сервер сайту. Свої зауваження та пропозиції щодо покращення онлайн-сервісу можна надіслати сюди.

Нагадаємо, цього тижня також запрацював онлайн-сервіс для водіїв. В електронному кабінеті водія з’явилася нова безкоштовна послуга «Керування належним користувачем». Ця послуга дозволяє надавати право користуватись авто людині, яка не є його власником.