Лоукост-авіакомпанія Wizz Air відкрила нові рейси з України до Данії, Німеччини та Латвії

У перші числа березня угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air почала виконувати нові рейси з Києва та Львова до європейських міст.

Як повідомляє видання "Центр транспортных стратегий", зі Львова лоукост почав літати до Копенгагена (Королівство Данія), з Києва – до німецького Бремена, Риги (Латвія) та Біллуна (Королівство Данія).

Перший рейс до Бремена вилетів з аеропорта "Київ" 1 березня об 11:08 і прибув о 12:38 за місцевим часом. Зворотній рейс вилетів з Бремена о 13:24 і прибув до столиці України о 16:24.

Рейси в березні будуть виконуватися щопонеділа і щоп'ятниці, а вже з квітня і далі двічі на тиждень – щовівторка і щосуботи.

2 березня угорський лоукостер почав літати в Біллун та Ригу. Згідно з розкладом на сайті Wizz Air, рейси Київ-Рига та Київ-Біллун виконуватимуться щовівторка і щосуботи. Місто Біллун відоме тим, що там знаходиться дитячий парк розваг Legoland.

А 3 березня Wizz Air виконав перші рейси за маршрутом Копенгаген-Львів-Копенгаген. Це перший новий напрям, який відкрито у 2019 році з аеропорту Львів.

Як повідомляє видання з посиланням на дані львівського авіапідприємства, першим рейсом зі столиці Данії прибуло 57 пасажирів, в Копенгаген полетіли 99 осіб. Як зазначили в аеропорту Львова, перший рейс обслуговував україномовний екіпаж.

Раніше повідомлялося, що інший лоукост, ірландський Ryanair анонсував відкриття чотирьох нових авіарейсів з України до Німеччини.