Львів отримає 12 млн євро від Європейського інвестиційного банку на оновлення трамвайного парку

У рамках проєкту «Міський громадський транспорт України» Львів отримає 12 млн євро кредиту від Європейського інвестиційного банку на закупівлю 10 нових низькопідлогових трамваїв. Ще 8,8 млн євро буде додатково дофінансовано з міського бюджету.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

«Ми продовжуємо роботу з оновлення парків громадського транспорту у різних містах України у співпраці з ЄІБ та місцевою владою. Вже підписані перші договори у Луцьку, Харкову та Сумах на придбання сучасних та зручних тролейбусів. На черзі – реалізація проєкту із закупівлі трамваїв у Львові. Вдячний нашим партнерам за співпрацю та підтримку. Сучасний наземний транспорт має бути екологічним, комфортним і працювати для людей», – наголосив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Участь у проєкті «Міський громадський транспорт України» також беруть інші міста України, зокрема, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Тернопіль та Чернігів. Всього на реалізацію проєкту буде спрямовано близько 400 млн євро, з яких 200 млн євро – кредитні кошти Європейського інвестиційного банку.

Довідково

Європейський інвестиційний банк є партнером України у фінансуванні інфраструктури громадського транспорту з 2007 року. Проєкт технічної допомоги «Міський громадський транспорт України», фінансований ЄІБ, сприяє успішній реалізації Міністерством інфраструктури та містами-учасниками підпроєктів з оновлення міського громадського транспорту. Міністерство інфраструктури України також ініціювало реалізацію другого спільного проєкту з ЄІБ – «Міський громадський транспорт України ІІ».

Рубрика: