Майже 11 тис. компаній з України стали експортерами до ЄС, – Наталія Микольська

Наразі експортерами до ЄС вже стали 10 822 компанії з України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговий представник України Наталія Микольська.

"Це за підсумками 6 місяців 2018 року. І експорт українських товарів до ЄС становить 8,2 млрд дол. і збільшився на 1,4 млрд. дол. США за 5 місяців поточного року", – додала вона.

Наталія Микольська нагадала, що ЄС і надалі є найбільшим торговельним партнером України, частка якого становить 41,7% у торгівлі товарами та ринком у фокусі для українських експортерів.

Раніше у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України нагадали про телефонну лінію та електронну скриньку для звернень бізнесу. За номером телефоном (044) 596-67-05 та за електронною адресою dcfta@me.gov.ua кожне підприємство може дізнатись про умови доступу української продукції на ринок ЄС, про діючі ставки ввізного мита, вимоги до продукції (технічні, фітосанітарні), внутрішні податки, супровідні документи та ін.