Майже тисяча українських ОТГ отримали медичні засоби для боротьби з коронавірусом від ЄС

Європейські посли передали 936 українським об’єднаним територіальним громадам медичні засоби для боротьби з пандемією коронавірусу.

Про це повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні.

Захисні засоби (рукавички, маски, окуляри, безконтактні термометри, респіратори та дезінфікуючі засоби) були придбані та поставлені за підтримки Представництва ЄС в Україні для медичних працівників, які перебувають на передовій боротьби з коронавірусом.

ЄС та п'ять його країн-членів Німеччина, Швеція, Данія, Польща та Естонія через Програму «U-LEAD з Європою» та за підтримки «Карітас України» у короткі терміни та шляхом ефективної та повністю прозорої процедури закупили величезну кількість матеріалів для підтримки муніципалітетів, які беруть участь у процесі децентралізації. Вже наступного тижня захисні набори будуть відправлені до муніципалітетів. 

«Здорові громади – це основа сильної України. Я пишаюся тим, що ЄС та його держави-члени через Програму U-LEAD можуть підтримати сільські, селищні громади та маленькі міста України у протидії COVID-19», – наголосив Посол ЄС в Україні Матті Маасікас.

 

Європейські партнери України через Програму «U-LEAD з Європою» продовжуватимуть підтримувати муніципалітети по всій Україні шляхом проведення заходів з розвитку спроможності, інформаційних кампаній та передачі громадам засобів захисту. Ці заходи допомагають муніципалітетам належно виконувати свої функції та справлятися з наслідками пандемії.

 

Рубрика: