Мініфраструктури запропонувало компанії Vinci Concessions долучитись до модернізації доріг та аеропортів

Міністр інфраструктури Владислав Криклій запропонував компанії Vinci Concessions долучитись до концесійних проєктів з модернізації автомобільних доріг та аеропортів України за моделлю державно-приватного партнерства.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

 

 

«Вже в цьому місяці ми визначимось щодо концесії аеропортів. Наразі ми завершуємо вивчати доцільність концесій 4 аеропортів: Львова, Запоріжжя, Херсону та Чернівців. Також розглядаємо потенційну концесію доріг Львів-Стрий та Львів-Тернопіль», - заявив Владислав Криклій під час зустрічі з керівником проєктів в Генеральному управлінні Vinci Concessions Шивоном Ремі та виконавчим директором Vinci Concessions Словакія Марселем Віалем.

Представники Vinci Concession висловили зацікавленість у концесійних проєктах та готовність розглянути пропозиції Міністерства інфраструктури. 

Vinci Concession - один з провідних світових операторів концесій, що проєктує, фінансує, будує та експлуатує транспортну інфраструктуру у всьому світі. Компанія зацікавлена у довготермінових інвестиційних проєктах із співробітництвом з локальними субпідрядниками та місцевими працівниками.

Довідково. Концесія – це договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об’єктів, що належать державі чи територіальній громаді, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам.

Нагадаємо, цьогоріч Україна планує інвестувати 3,2 млрд гривень у безпеку на дорогах.