Мінінформполітики розпочало комунікаційну кампанію "Україна – це Європа"

Як повідомляє прес-служба відомства, кампанія включає  три тематичні соціальні відеоролики та соціальну рекламу у вигляді біл-бордів на тему «Україна – це Європа».

"За європейські цінності, навколо яких побудована ця комунікаційна кампанія, Україна зараз платить надвисоку ціну. Війна, яка зараз триває на Сході, має перш за все цивілізаційний характер. Нашою першочерговою задачею є перетнути цей Рубікон, коли не буде вже вороття до радянських цінностей. Європейські цінності – це не якісь аморфні речі. Це, передусім, верховенство права, свобода слова, гендерна рівність, чисте довкілля, якісна освіта та медицина.  І вони повністю корелюються з тими реформами, які зараз впроваджує уряд", - заявила Перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова під час презентації кампанії, що відбулася 18 травня у приміщенні Укрінформу.

За словами завідувачки Сектору з питань європейської інтеграції МІП Людмили Василенко, концепція відеороликів обрана не випадково. "Ми хотіли показати Україну очами іноземців, через призму саме людських емоцій та вражень.  Власне, обрано глобальніший масштаб - Токіо, Ріо, Нью-Йорк – погляди з різних куточків світу.  Україна щира та рада вітати представників різних культур, просуваючи європейські цінності  культурної різноманітності та  сучасної крос-культури", - зазначила вона.

Кампанію на замовлення МІП розробила креативна агенція повного циклу GOODMEDIA, яка входить до ТОП-20 агенцій України за рейтингами Всеукраїнської рекламної коаліції.

Продюсер агенції Кирило Тимошенко підкреслив, що це перша комунікаційна кампанію, розроблена на основі нового бренду України – Ukraine Now.

Раніше повідомлялося, що в Україні стартувала інформаційна кампанія "Євроінтеграція: сила можливостей".