Міністерство інфраструктури презентувало базову версію Реєстру професійних водіїв

 

Команда Міністерства інфраструктури України у рамках демо-дня EU Association Lab презентувала базову версію Реєстру професійних водіїв.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури.

 

 

«Відкритий реєстр професійних водіїв, які здійснюють перевезення пасажирів та вантажів» є проєктом офіційної електронної бази даних осіб, які мають свідоцтво професійної компетентності та кваліфікаційну картку водія. Завдяки цьому інструменту перевізники отримають інформацію про професійних водіїв, а контролюючий орган зможе верифікувати кваліфікаційні картки водіїв, що засвідчують компетентність водія. Мінінфраструктури зможе обмінюватися інформацією з контролюючими органами інших країн про водіїв, у яких є кваліфікаційна картка водія. Самі ж пасажири зможуть оцінити якість отриманих послуг та оскаржити дії непрофесійного водія чи перевізника.

Реалізація проєкту наблизить реалізацію євроінтеграційного курсу України, адже Угода про асоціацію передбачає запровадження системи підготовки та підтвердження професійної компетентності водіїв.

У подальших планах команди Міністерства інфраструктури України робота над вдосконаленням базової версії та її доведення до повноцінного сервісу.

Над створенням «Відкритого реєстру професійних водіїв, які здійснюють перевезення пасажирів та вантажів» працювала команда у складі представників Міністерства інфраструктури України, Офісу підтримки реформ при Міністерстві інфраструктури України та Навчально-консультативного центру Асоціації міжнародних автомобільних перевезень разом з менторами та тренерами EU Association Lab.

Нагадаємо, шість місяців тому назад команда Міністерства інфраструктури України увійшла до п’ятірки фіналістів конкурсу EU Association Lab і отримала можливість реалізувати ідею, спрямовану на оптимізацію сфери перевезень в Україні.