Мінрегіон презентував термомодернізацію своєї будівлі

8 вересня Мінрегіон підписав Угоду про співпрацю з GIZ, яка передбачає реалізацію п’ятирічного проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», донорами якого є Уряди Німеччини та Швейцарії, вартістю 12,450 млн євро (5,150 млн євро фінансування від SECO, Швейцарія).

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій. 

Також в рамках заходу Мінрегіон презентував результати Пілотного проєкту термомодернізації будівлі Мінрегіону. Зокрема, у міністерстві продемонстрували модернізацію індивідуального теплового пункту, систем опалення та освітлення будівлі, фасадну сонячну електростанцію та інтелектуальну систему нового покоління smart-building, яка дозволяє обрати оптимальний режим теплопостачання в кожне окреме приміщення будівлі та створити в ньому комфортний мікроклімат.

«Це дійсно показовий проєкт, який поєднав у собі не тільки технічне оновлення систем опалення, вентиляції, утеплення, а і прогресивне впровадження новітніх рішень у вигляді фасадної сонячної електростанції та системи «розумний будинок». Хочу також зауважити, що цей проєкт впроваджено із повагою до історичних цінностей, адже будівля Мінрегіону знаходиться в історичному центрі Києва», – зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.