Мінсоцполітики та GIZ співпрацюватимуть щодо інтеграції внутрішньо переміщених осіб

Проекти міжнародної технічної допомоги, які співпадають зі стратегічними пріоритетами Уряду знаходяться у фокусі уваги Міністерства соціальної політики.

Про це заявив заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський на робочій зустрічі з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні з питань реалізації проекту щодо підтримки України у подоланні наслідків збройного конфлікту на сході країни та у посиленні розвитку підконтрольних українському Уряду територій Луганської та Донецької областей.

Сергій Ніжинський висловив подяку представникам Німецького товариства міжнародного співробітництва за довготривалу плідну співпрацю у реалізації низки соціальних проектів.

„Проект міжнародної технічної допомоги „Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення у Східній Україні” можна інтегрувати у стратегії як регіонального, так і національного рівня” – зауважив він.

Сторони наголосили на необхідності розробки та впровадження ефективної системи підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих груп населення, покращення доступу людей до соціальних послуг.

„Фокус проекту – створити базові передумови для інтеграції внутрішньо переміщених осіб” – підкреслив Александер Отто, Директор Проекту GIZ.

Заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський підкреслив важливість міжвідомчої координації центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, щодо надання допомоги всім вразливим категоріям, які постраждали внаслідок збройного конфлікту.