Міжнародна організація з розвитку права допоможе покращити ефективність виконання судових рішень в Україні

Міжнародна організація з розвитку права (IDLO) допоможе покращити ефективність виконання судових рішень в Україні.

Про це повідомили у Міністерстві юстиції після урочистого підписання Плану спільних дій з IDLO.

судові рішення

"Підписаний документ стосується реалізації проекту міжнародної технічної допомоги "Розвиток потенціалу виконавчої служби України — посилення виконання судових рішень (Етап ІІ)", основна мета якого — надання Європейським банком реконструкції та розвитку технічної та експертної допомоги для покращення ефективності виконання судових рішень в Україні", —  зазначили у Мін’юсті.

Зокрема, План передбачає надання консультаційної допомоги Міністерству юстиції в частині інституційного розвитку системи примусового виконання рішень, розробку та забезпечення підготовки тренерів для визначених місцевих експертів, а також започаткування програм початкової підготовки державних та приватних виконавців та безперервного навчання державних і приватних виконавців.

IDLO

“Крім того, відповідно до Плану спільний дій передбачається надання допомоги у покращенні роботи центрів виконання рішень, які на сьогодні функціонують у п’яти регіонах (Дніпропетровська, Луганська, Сумська, Одеська області та в м. Києві) як експериментальний проект у сфері примусового виконання рішень”, — додали у Мін’юсті.

Нагадаємо, Президент оголосив конкурс із добору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України

Підготовлено за матеріалами Міністерства юстиції України. Оригінал статті читайте за посиланням

 

Рубрика: