Міжнародна спільнота високо оцінює децентралізацію в Україні — В’ячеслав Негода

Децентралізація в Україні вже не перший рік у фокусі уваги на міжнародних заходах найвищого рівня. Не менш важливо й те, що щороку підтримка децентралізації зростає і серед українців. Про це повідомив заступник міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода під час міжнародного експертного обговорення «Розширення прав і можливостей громад: розбудова стійких та сталих органів місцевого самоврядування», організованого Програмою «U-LEAD з Європою».

«Важливо, що українці повірили в реформу. У 2015 році лише 19% наших громадян підтримували децентралізацію, а в 2018 році – вже 58%. 61% мешканців об’єднаних громад підтверджують підвищення якості послуг у громадах. Отже маємо завершити реформу і виправдати очікування людей», — сказав В’ячеслав Негода.

У заході взяли участь Фредерік Куне, перший радник і керівник відділу Представництва Європейського Союзу в Україні, Флоріан Хаузер, представник Центру підтримки структурних реформ Європейської Комісії, міжнародні та українські експерти Програми «U-LEAD з Європою», інші фахівці з питань місцевого самоврядування, децентралізації, територіальної реформи, регіонального і місцевого розвитку.

Докладніше: https://bit.ly/38IvTG0