Можливості для активістів: заявки на Стипендійну програму громадянського суспільства приймають до 20 січня

Дедлайн подачі заявок на участь у Стипендійній програмі громадянського суспільства Східного партнерства 2020 року продовжено до 20 січня. Взяти участь у програмі можуть українські активісти, які мають нові ідеї для покращень у своїх громадах або країнах і прагнуть розвивати свої лідерські навички.

Організатори запрошують учасників програми на зустрічі високого рівня, у різноманітні європейські інституції. Крім того, активісти отримають матеріальну підтримку – 5 тис. євро – для реалізації власних проектів.

Усі деталі конкурсу – за цим посиланням.

Програму організовує проєкт "Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства Східного партнерства" (ФГС СхП), що фінансується Європейським Союзом. За допомогою таких програм ЄС просуває реформи у країнах Східного партнерства та дає змогу талановитій молоді показати себе. Сьогодні мережа стипендіатів налічує 60 людей з шести країн Східного партнерства. Їхня діяльність охоплює різні напрямки – робота з молоддю, розвиток керівництва, антикорупційні дії, розробка доповідей, навчальних матеріалів та електронних інструментів для кращого управління.

Довідково. Форум громадянського суспільства є частиною східного виміру Європейської політики сусідства. Його метою є розвиток стосунків між представниками громадянського суспільства в ЄС та партнерських країнах (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна) та підтримка їх активної участі у публічному житті та процесах реформ в їх країнах.

Форум громадянського суспільства (ФГС) організовує зустрічі організацій громадянського суспільства (ОГС) та підтримує діалог між ними та владою у партнерських країнах за допомогою інформаційної підтримки, обміну досвідом (включаючи сферу європейської інтеграції), рекомендаціями щодо національних політик та політик ЄС, а також моніторингу діяльності в рамках зустрічей міністрів та багатосторонніх тематичних платформ.