Можливості для молоді: онлайн-заходи від ЕРАЗМУС+

У квітні відбудуться онлайн-події «Еразмус + Дні для молоді України: Zoom Edition», які покликані розповісти про безліч безкоштовних можливостей в навчанні, практиці, викладанні та стажуванні.

Про це повідомляє Проєкт ЄС Національний Еразмус+ офіс в Україні.

Такі онлайн-заходи будуть цікавими та корисними для молодіжних працівники, студентів (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівників закладів вищої освіти всієї України.

  • 5 квітня – «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – KYIV»

  • 12 квітня – «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – NORTH»

  • 19 квітня – «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – WEST»

  • 26 квітня – «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – SOUTH-EAST»

Ви дізнаєтесь про: поточні та нові можливості Програми Європейського Союзу Еразмус+ 2021-2027 роки, безкоштовні індивідуальні можливості навчання і практики, викладання та стажування в провідних європейських університетах, молодіжних обмінів та волонтерства, а також познайомитесь з українцями-учасниками та їх історіями успіхів.

Кожен захід складається з двох частин:

1. Презентації спікерів;

2. Спілкування в break-out rooms у Zoom з партнерами з відділів міжнародної співпраці провідних українських університетів та студентами-учасниками проєктів мобільності Еразмус+.

Мова заходів: українська.

Реєстрація обов’язкова. Кожен захід має окрему форму реєстрації для участі. Підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на е-пошту вказану під час реєстрації.

Події організовані командою Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network Kyiv, за підтримки Представництва ЄС в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейський корпус солідарності, закладами вищої освіти України та випускниками Програми Еразмус Мундус.

_________________________________________________________________________

• 5 квітня 2021 р. – «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – KYIV»

Де? Он-лайн на плафтормі Zoom з трансляцією у Facebook

Коли? 5 квітня 2021 р., 15:00 – 18:00

Цільова аудиторія: молодь віком від 13 до 30 років, без вікових обмежень: молодіжні працівники, студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівники закладів вищої освіти міста Києва.

Детальніше за посиланням.

• 12 квітня 2021 р. – «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – NORTH»

Де? Он-лайн на плафтормі Zoom з трансляцією у Facebook

Коли? 12 квітня 2021 р., 15:00 – 18:00

Цільова аудиторія: молодь віком від 13 до 30 років, без вікових обмежень: молодіжні працівники, студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівники закладів вищої освіти Київської, Вінницької, Житомирської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Чернігівської областей.

Детальніше за посиланням.

• 19 квітня 2021 р. – «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – WEST»

Де? Он-лайн на плафтормі Zoom з трансляцією у Facebook

Коли? 19 квітня 2021 р., 15:00 – 18:00

Цільова аудиторія: молодь віком від 13 до 30 років, без вікових обмежень: молодіжні працівники, студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівники закладів вищої освіти Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Закарпатської та Хмельницької областей.

Детальніше за посиланням.

• 26 квітня 2021 р. – «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – SOUTH-EAST»

Де? Он-лайн на плафтормі Zoom з трансляцією у Facebook

Коли? 26 квітня 2021 р., 15:00 – 18:00

Цільова аудиторія: молодь віком від 13 до 30 років, без вікових обмежень: молодіжні працівники, студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівники закладів вищої освіти Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Харківської та Херсонської областей.

Детальніше за посиланням.