Ми точно будемо в ЄС і ми європейська країна – Президент

admin

"Ми точно будемо в ЄС і ми європейська країна. Наша політика чітко скоординована з ЄС", - заявив Президент Петро Порошенко під час дискусії на інтерактивній сесії "Центральна та Східна Європа: новий порядок денний для континенту?" у Давосі, де проходить 48-ме щорічне засідання Всесвітнього економічного форуму.

Про це повідомляє прес-служба глави Держави.

Глава держави наголосив, що зараз Україну атакує Росія: пропаганда, фейкові новини. "Фейкові новини та популісти є зараз найбільшою небезпекою не тільки для України, а й для Європи. Я дуже радий, що у всіх європейських країнах та США питання інформаційної безпеки та фейкових новин стає частиною національного законодавства; питанням, що розглядається в Європейській Комісії; що створюється спеціальний трастовий фонд НАТО зі стратегічної комунікації в кібербезпеці", - зауважив Президент.

"Вони (Росія – ред.) хочуть зобразити, що Україна – неуспішна країна. Ми не даємо їм жодного шансу для цього", - наголосив Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що у 2017 році в Україні відбулось економічне зростання на рівні 2,5%. "Під час війни. Коли наш головний промисловий потенціал на Донбасі окупований. У 2018 році прогнозується зростання ВВП у 3,8%. У нас є серйозна програма реформ для поліпшення інвестиційного клімату в 2018 році", - розповів Глава держави.

Президент подякував європейським партнерам за потужну підтримку в питанні безпеки та реформ.

"Польща підтримує нас у реформі децентралізації. Литва підтримує нас в реформуванні інвестиційного клімату. Обидві ці країни підтримують нас в антикорупційних ініціативах. Ми налаштовані ще поліпшити нашу співпрацю, оскільки це є підтвердженням нашого європейського вектору розвитку", - зазначив Глава держави.