На Херсонщині збудують сонячну електростанцію потужністю 50 МВт

На Херсонщині у березні цього року розпочнуть будівництво ще однієї сонячної електростанції. 

Як повідомляється на сайті Херсонської ОДА, її потужність складатиме 50 МВт, будуватимуть її у співпраці з ТОВ "АТЛАС КЕПІТАЛ ЕНЕРДЖИ", яка була заснована норвезькою компанією Scatec Solar для розвитку сонячної енергетики в Херсонській області.

"Під час розмови сторони обговорили старт будівництва сонячної електростанції на території Голопристанського району, загальною потужністю 50 МВт. Старт будівництва заплановано на березень 2019 року. Проект реалізується за кошти приватних іноземних інвесторів", - йдеться у повідомленні.

В Херсонській ОДА додали, що облдержадміністрація та компанія "АТЛАС КЕПІТАЛ ЕНЕРДЖИ" підписали Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту відновлювальної енергетики в Херсонській області. 

Наразі в області введено в експлуатацію 5 вітрових та 31 сонячні електростанції потужністю 294,1 МВт. Залучення інвестицій складає 10 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі Україна підписала Угоду з норвезькою компанією NBT, французькою компанію Total Eren та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за проектом вітрової енергетики "Сиваш" на Херсонщині.

Оригінал статті читайте за посиланням.