На Хмельниччині відбудеться хакатон з децентралізації «DeHack Дунаївці»

3-5 травня Програма «U-LEAD з Європою» проведе хакатон у Дунаєвецькій об'єднаній громаді, який є частиною серії заходів «DeHack – Хакатон з децентралізації».

Мета хакатону «DeHack Дунаївці» – створити ІТ-проекти або спеціальне програмне забезпечення, що слугуватиме відправною точкою вирішення проблем, з якими зіштовхуються громади у процесі децентралізації, а саме: питаня, пов'язані з екологією, розвитком туризму, контролем місцевих фінансів, отриманням та обробкою скарг від громадян тощо.

Учасників супроводжуватимуть досвідчені наставники: ІТ-фахівці, бізнес-експерти, представники ОТГ, громадянського суспільства та ЗМІ. Кожен з них допоможе командам у розробці проекту. Три найкращі рішення будуть відзначені спеціальними нагородами, призначеними для підтримки подальшого розвитку рішення.

«DeHack Дунаївці» - вже п'ятий хакатон із серії DeHack. Перший захід було проведено у Львові, наступні відбулися у Дніпрі, Одесі та Тростянці.

Захід організовується Програмою «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.