На конкурс зі створення ЦНАП програми "U-LEAD з Європою" надійшло майже 300 заявок

Завершився прийом заявок на участь в першому раунді Фази Впровадження з модернізації та створення ЦНАП Програми "U-LEAD з Європою", повідомляється на порталі, присвяченому децентралізації.

Конкурсна комісія буде обирати 150 учасників з-поміж майже 300 заявок.

В рамках першого раунду учасники Фази впровадження отримують інституційну підтримку в створенні ЦНАП, матеріальну підтримку, а також спеціальні види допомоги, такі як електронна система керування чергою та мобільний ЦНАП.

Рекордсменами по кількості заявок стали Вінницька та Івано-Франківська області, найменше заявок зареєстровано з Харківської та Закарпатської областей.

Більше 85% заявок подали представники об’єднаних територіальних громад (включно зі спільними заявками), решта учасників відбору – малі міста України. Результати першого раунду відбору будуть оголошені на першому тижні травня 2018 року.

Варто нагадати, що в рамках Фази впровадження Програми "U-LEAD з Європою" запланована підтримка 600 ЦНАПів до кінця 2020року, яка буде реалізована в чотири раунди. Початок наступного раунду прийому заявок заплановано орієнтовно на початок червня 2018 року.

Довідково

Програма "U-LEAD з Європою" спрямована в першу чергу на підтримку створення Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в громадах, які перебувають у процесі об’єднання.

Долучитися до участі можуть також територіальні громади сіл, селищ та міст з кількістю мешканців від 5 до 50 тисяч.

Рубрика: