На Запоріжжі за підтримки Світового банку реалізують проект для переселенців та ветеранів АТО

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Запорізька обласна державна адміністрація та аналітичний центр "СВ-Платформа" за фінансової підтримки Світового банку у Запорізькій області реалізують проект "Подолання наслідків конфлікту".

Як передає Запорізька ОДА, його мета – допомогти реалізувати себе, знайти роботу нашим землякам, які потрапили у важкі життєві обставини, вимушеним переселенцям з Донбасу та Криму, ветеранам російсько-української війни, людям з особливими потребами, матерям із маленькими дітьми та молоді.

За словами тренера та громадської активістки Тетяни Сидоренко, проект складається з кількох модулів. Під час одноденних майстер-класів слухачі дізнаються про розвиток професійної кар’єри, особливості сучасного ринку праці, джерела пошуку вакансій, навчаться складати резюме та презентувати себе потенційному роботодавцю.

Для тих, хто хоче відкрити власну справу, проводитимуть п’ятиденні бізнес-тренінги. Програма надає теоретичні та практичні знання з фінансового планування, основ маркетингу, стратегії продаж, юридичного захисту тощо. Також можна безкоштовно пройти тримісячні професійні курси для отримання нової професії або підвищення кваліфікації у навчальних закладах за вибором учасників.

Заходи проекту триватимуть у Запоріжжі, Мелітополі, Бердянську, Токмаку та Енергодарі до середини травня.

Раніше повідомлялося, що Європейський Союз та Програма розвитку ООН в Україні започатковують новий Проект з парламентської реформи, розрахований на два роки з бюджетом 3,4 млн доларів США.