Науковці дослідили переваги і недоліки режиму вільної торгівлі між Україною та ЄС

Науковці Київського національного торговельно-економічного університету завершили дослідження щодо переваг і недоліків режиму вільної торгівлі України та ЄС.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

У відомстві зазначили, що проект реалізували в межах програми ЄС Еразмус +.

"Всі заходи в межах проекту відбувалися безкоштовно. Їх учасниками стали студенти, дослідники євроінтеграційних процесів, підприємці, економісти тощо - загалом понад 400 осіб (початково планувалося близько 250)", - повідомили в МОН.

Роботу над дослідженням розподілили на 8 модулів, які включали теоретичну та практичну частини. Учасники проекту вирішували ситуативні завдання щодо впровадження зони вільної торгівлі з іншими країнами в Києві, Вінниці, Харкові, Одесі та Ужгороді.

Ключові висновки за кожним модулем зібрані в монографію. Вона, зокрема, містить інформацію про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі з ЄС, зобов'язання, які взяла на себе Україна в межах Угоди, а також вплив запроваджених змін на економіку держави.

Монографія опублікована українською та англійською мовами.

Довідково. Виконавцями проекту “Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з Європейським Союзом: переваги та недоліки для українського суспільства”

стали дослідники Київського національного торговельно-економічного університету та Освітнього, аудіовізуального та культурного виконавчого агентства, що діє від імені Європейської Комісії. Проект упроваджувався в межах Програми ЄС Еразмус + за напрямом Жан Моне.

Підготовлено за матеріалами Міністерства освіти і науки України. Ооригінал статті читайте за посиланням