Нідерланди, Німеччина та Польща стали основними покупцями новорічних прикрас з України

Країни Європейського Союзу стали основними покупцями новорічних прикрас українського виробництва за підсумками 10 місяців 2017 року.

Про це повідомили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

За інформацією МЕРТ, на ринки ЄС потрапили 58,2% у експортованих з України прикрас.

“Серед п'яти найбільших ринків споживання українських новорічних прикрас – три країни є членами ЄС (Нідерланди, Німеччина та Польща). 30,5% загального експорту новорічних та ялинкових виробів з України та 52,4% експорту до країн ЄС – це ринок Нідерландів. У поточному році обсяг поставок з України до цієї країни зріс на 31,5%.”, – зазначили в Міністерстві.

Загальні обсяги поставок новорічних та різдвяних виробів до країн ЄС збільшились на 25,3% (з $2,8 млн. за 10 місяців 2016 року до $3,5 млн за 10 місяців поточного року).

Загалом за 10 місяців 2017 року Україна експортувала виробів для новорiчних і рiздвяних свят на $6,1 мільйона. Це на 34,2% більше, ніж за відповідний період 2016 року.

“На сьогодні ЄС є основним покупцем українських ялинкових прикрас, але нашими іграшками прикрашені також ялинки і в США, і Ізраїлі, і навіть на Мальдівах. Ми розглядаємо галузь виготовлення ялинкових прикрас як дуже перспективну для нашого експорту” - зауважила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник України Наталія Микольська.

Нині новорічні прикраси з України присутні на ринках 28 країн світу.

Підготовлено за матеріалами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Оригінал статті читайте за посиланням