Німеччина планує виділити 10 мільйонів євро на роботу українського Фонду енергоефективності

Уряд Німеччини планує надати додатково 10 мільйонів євро у межах співпраці з Фондом Енергоефективності України.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами зустрічі з Міністеркою навколишнього середовища, охорони природи і ядерної безпеки Німеччини пані Свеньєю Шульце.

За його словами, кошти спрямують, зокрема, на проекти, які стосуються перетворення субсидій на інвестиції в енергоефективність.

“Сьогодні детально проговорили можливості повернення монетизованих субсидій на ЖКП у якості інвестицій у Фонд енергоефективності. Й надалі продовжуватимемо тісну співпрацю у питаннях термореновації житлового сектору в рамках Фонду енергоефективності”, - написав Геннадій Зубко.

Він зазначив, що Україна та Німеччина також розвиватимуть співпрацю в межах Паризької кліматичної угоди та у сфері відновлювальної енергетики.

“Амбітна мета Німеччини — досягнення 60% частки відновлювальної енергетики. Тут для України дуже корисний досвід Німеччини з точки зору технічних рішень, проектного менеджменту”, - додав Міністр.

За його словами, Україна, зі свого боку, має збільшити частку відновлювальної енергетики до 11% до 2020 року та до 25% до 2035 року.

Підготовлено за матеріалами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Оригінал статті читайте за посиланням

Рубрика: