Німеччина важливий партнер України у відновленні територіальної цілісності, – МЗС

admin

Таку думку Павло Клімкін висловив під час зустрічі з Головою комітету у зовнішніх справах Німецького Бундестагу Норбертом Рьотгеном.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"16 лютого 2018 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час Мюнхенської конференції з питань безпеки провів зустріч з Головою комітету у зовнішніх справах Німецького Бундестагу Норбертом Рьотгеном", - йдеться у повідомлення прес-служби відоства.

Як зазначають в МЗС, Павло Клімкін наголосив на важливій ролі Німеччини у врегулюванні конфлікту на Донбасі та позитивно оцінив включення до нової коаліційної угоди положень щодо підтримки України у відновленні територіальної цілісності.

Також повідомляється, що окремо були обговорені можливості запровадження миротворчої місії ООН на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Довідково

Німеччина є одним з учасників так званого нормандського формату – чотиристороннього форматіу Україна-Німеччина-Франція-Росія з вирішення збройного конфлікту на сході України, який розпочався з початком російської агресії у 2014-му році.

Нагадаємо, що назва формату походить від місця першої зустрічі глав держав-учасниць, яка вперше відбулася 6 червня 2014 року, в містечку Бенувіль, що в Нормандії (Франція).

Рубрика: