Німеччина виділить Україні 25,5 млн євро на будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб

22 квітня на засіданні Кабінет Міністрів України схвалив угоду із Урядом Федеративної Республіки Німеччина щодо співробітництва в рамках реалізації проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб».

Германия оказала Украине помощь на 1,4 млрд евро - Украина ...

Згідно з Угодою 25,5 млн євро передбачено направити на реалізацію проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». Мета цього проєкту – забезпечити житловими приміщеннями громадян України, які були вимушені покинути свої домівки через збройну агресію Російської Федерації.

«Ми намагаємося робити все, аби в бюджеті України були передбачені кошти на підтримку наших громадян, які вимушені були покинути свої домівки в Донецькій та Луганській областях, в Криму через дії РФ. Незважаючи на «карантинні» скорочення бюджетних видатків по інших міністерствах, за результатами секвестру нам було збережено 20 млн грн для співфінансування на придбання житла для ВПО та 20 млн грн на компенсацію за зруйноване через збройну агресію Російської Федерації житло. Підтримка наших іноземних партнерів, особливо в питаннях, пов’язаних зі збройною агресією Росії, є дуже важливою для нас, ми високо це цінуємо», – наголосив Віцепрем’єр-міністр  - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

 

Рубрика: