Німеччина виділить Україні понад 84 мільйони євро в межах співробітництва задля розвитку

Німеччина виділить Україні 84,8 мільйони євро допомоги на реалізацію проектів фінансової і технічної співпраці. 

Про це повідомили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України за підсумками українсько-німецьких міжурядових перемовин щодо співробітництва задля розвитку. 

“За результатами зустрічей, делегації обох країн домовились про продовження співробітництва за такими пріоритетними напрямами як демократія, громадянське суспільство, державне управління та децентралізація, енергоефективність, сталий економічний розвиток, подолання кризи на Сході України у результаті військової агресії з боку Росії”, - повідомили у МЕРТ.

У відомстві зазначили, що 63,6 мільйонів євро від Німеччини спрямують на проекти фінансового співробітництва (кредити), ще 21,2 мільйон євро - на проекти технічного співробітництва (гранти).

Зауважимо, міжурядові перемовини щодо співробітництва між Україною та Німеччиною відбулися 26-27 листопада у Берліні. До складу української делегації на чолі з Першим заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі Максимом Нефьодовим увійшли також представники МЕРТ, МЗС, Мінфіну, Мін’юсту, МТОТ, МОН та Укрексімбанку.

З німецької боку переговори відкрила Парламентська Державна секретарка Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини Марія Флаксбарт. Під час промови вона запевнила у подальшій підтримці України.

Підготовлено за матеріалами Міністерства економічного розвитку і торігвлі. Оригінал статті читайте за посиланням

Рубрика: