Норвегія виділяє Україні понад 3,5 млн євро на реформи

Норвегія виділить 3,6 млн євро для реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки. Про це "Укрінформу" повідомили у Раді Європи.

"Уряд Норвегії ухвалив нове зобов'язання про нецільовий добровільний внесок в сумі 34 мільйони норвезьких крон (приблизно 3,6 млн євро) для реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки", - розповіли в Раді Європи.

Коментуючи це рішення, постійний представник Норвегії в Раді Європи, посол Єлизавета Валаас наголосила на прихильності її країни підтримці зусиль України, зокрема в процесі реформування.

"Норвегія має тверду політичну та фінансову прихильність діяльності Ради Європи щодо співпраці з Україною, спрямовану на підтримку реформ", - сказала Валаас.

Таким чином, як відзначає агенція, з врахуванням цього внеску, загальний обсяг фінансової підтримки Норвегією План дій РЄ для України становить близько 4,6 млн євро.

Раніше Комітет міністрів Ради Європи 21 лютого затвердив План дій РЄ для України на 2018-2021 роки. Бюджет Плану дій становить 29,5 млн євро.

Раніше повідомлялося, що Рада Європи надала Україні обладнання на 1,5 млн грн для поліцейських-омбудсменів.