Одеський аеропорт розпочинає співпрацю з авіакомпанією Ryanair

Міжнародний аеропорт "Одеса" з літа починає співпрацю з ірландським лоукостером Ryanair. 

Перельоти здійснюватимуть у Польщу та Німеччину, а саме у Краків, Катовіце, Вроцлав і Берлін.

Про це стало відомо під час спільної прес-конференції за участі представників лоукостера, міської влади, одеського аеропорту та заступниці голови Одеської ОДА Світлани Шаталової.

"Одеський аеропорт став четвертим в Україні, який обслуговуватиме рейси європейської лоукост-авіакомпанії Ryanair. Для нас це додаткова можливість збільшити потік туристів до регіону. Одеська область різноманітна та готова приймати гостей у різні періоди року, адже нам є що запропонувати", — наголосила Світлана Шаталова.

Планується, що авіаперевізник Ryanair забезпечить обслуговування близько 60 тисяч пасажирів на рік в регіоні та створить 45 додаткових робочих місць. Перші рейси до Кракова почнуть здійснювати вже з червня. А з жовтня — до Катовіце, Вроцлава та Берліна.

"Одеський регіон має потужний туристичний потенціал. І ми зацікавлені не лише в перельотах українців закордон, а також бажаємо, щоб іноземці відкривали для себе нові міста в Україні", – підкреслила директор з маркетингу та продажів у Центральній, Східній Європі і на Балканах авіакомпанії Ryanair Ольга Павлонка.

Довідково:

Міжнародний аеропорт "Одеса" входить в трійку найбільших аеропортів України. Його пасажиропотік перевищує 1 млн пасажирів в рік. Аеропорт здатний приймати повітряні судна коду 4D і нижче, а також вертольоти всіх типів.

Протягом 2018 року Одеську область відвідали понад 6 мільйонів туристів. Найбільша кількість іноземних гостей приїжджала з Молдови, Ізраїлю, Румунії, Білорусі та Польщі. Цьогоріч планується, що регіон відвідає близько 7 мільйонів туристів. Розвиток туризму — один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова "Розумний регіон".

Раніше Міністр інфраструктури України Володимир Омелян анонсував запуск двох лоукостерів — Wizz Air та ірландської Ryanair з Одеси вже влітку цього року, додавши, що для заходу цих авіакомпаній в Одесу необхідно завершити ремонтні роботи в аеропорту.

Також латвійська авіакомпанія АirBaltic з 31 березня відновлює рейси за маршрутом Рига-Одеса-Рига.