Офіс Віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України продовжує cпівпрацю з ООН Жінки в Україні

30 квітня Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Вадим Пристайко провів онлайн зустріч з Представництвом ООН Жінки в Україні для обговорення результатів співробітництва та пріоритетів подальшої співпраці в сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, зокрема з урахуванням пандемії COVID-19.

Також сторони визначили пріоритети співпраці щодо впровадження гендерних підходів у національні реформи в сфері державного управління, децентралізації, сектору безпеки та оборони тощо.

“Ми говоримо про гендерну рівність, а насправді – про право кожної людини реалізувати свій потенціал і отримати можливості, яких вона або він прагнуть. Особливо актуально це в драматичних умовах пандемії СOVID-19. Ми вдячні ООН Жінки за підтримку і взаємодію в цьому процесі”, – наголосив Вадим Пристайко.

Офіс Віцепрем’єр-міністра та ООН Жінки погодились продовжити та посилити співпрацю задля впровадження національних та міжнародних зобов’язань в сфері гендерної рівності та прав жінок.

"Україна представляє найкращі міжнародні практики, коли керівництво та координація гендерної політики ведеться в Уряді на найвищому національному рівні. Ваше лідерство стане сильним меседжем, що гендерна політика – це справа не тільки жінок, але й чоловіків для забезпечення рівних прав та можливостей", – зазначила виконуюча обов’язки Глави Офісу ООН Жінки в Україні Домініка Стояноська.