Оголошено набір учасників літнього табору Європейської школи у 2020 році

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує українську молодь взяти участь у літньому таборі Європейської школи. 

Про це повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Photo: European Union

Табір проходитиме в період з 15 по 30 серпня 2020 року у Грузії, в ньому візьмуть участь близько 100 учасників віком від 14 до 18 років з країн Східного партнерства та Європейського Союзу. Заявки приймаються до 16 квітня 2020 року. Деталі, як подати заявку за посиланням.

У літньому таборі зберуться близько ста учасників. Усі вони братимуть участь у різноманітних інтерактивних та освітніх заходах. Ці заходи будуть спрямовані на те, аби підкреслити європейські громадянські цінності і сприяти співробітництву, взаєморозумінню між культурами і толерантності у молоді в регіоні Східного партнерства.

Довідково.

Від часу створення у 2018 році літній табір уже прийняв 200 молодих представників з 15 країн. Європейська школа Східного партнерства є флагманським проєктом Європейської Комісії в регіоні Східного сусідства і одним із 20 ключових завдань Східного партнерства на період до 2020 року.