Ольга Стефанішина презентувала народним депутатам пріоритети Уряду з євроінтеграції

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина взяла участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу, де розповіла про пріоритети подальшої роботи, які відображені в Програмі дій Уряду. 

Зокрема, оновлення Угоди про асоціацію, розширення фінансування, запуск повноцінного функціонування Програми транскордонного співробітництва, а також налагодження ефективної урядово-парламентської взаємодії.

«Угода про асоціацію є динамічним інструментом, тому її оновлення дасть новий поштовх розвитку співпраці України та ЄС, – наголосила Віцепрем’єрка. – В тому числі в сфері торгівлі, адже ЄС є основним торговим партнером України та найбільшим ринком на нашому континенті».

Ольга Стефанішина наголосила, що посилення співробітництва потрібне також в сферах юстиції, свободи та безпеки, а саме у боротьбі з кіберзагрозами, з організованою злочинністю та в царині захисту персональних даних.

«Розраховую на активну співпрацю з членами Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу для досягнення спільної мети – успішної імплементації необхідних реформ для забезпечення євроінтеграційного курсу України», – підкреслила Ольга Стефанішина.