Ольга Стефанішина проінспектувала відбір керівництва Державної прикордонної служби України

Віцепрем’єр-міністерка України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина проінспектувала завершення незалежного відбору керівного складу Державної прикордонної служби України в рамках проєкту «Нове обличчя керівного складу» (НОКС).

«Важливо вже сьогодні сформувати сучасну, європейську систему управління кордонами, щоб кордони були одночасно безпечними, непорушними та захищеними. Бо як тільки Україна увійде до Євросоюзу, то український кордон стане кордоном усього ЄС, – наголосила Віцепрем’єрка. – Для цього треба, щоб персонал прикордонної служби працював у сучасних європейських умовах і своєю працею підтримував належний рівень сервісу, прозорості та безпеки».

Віцепрем'єрка додала, що перетин кордону повинен бути зручним та комфортним для сумлінних підприємців і туристів, а також бути безпечним та захищеним для законного руху товарів та інших транскордонних проєктів. Саме такий змагальний, максимально відкритий і об’єктивний конкурс відбору кандидатів допоможе досягти цієї мети.

Конкурс проводиться в рамках проєкту «Нове обличчя керівного складу» за підтримки  Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції. 

Нагадаємо, що Віцепрем’єр-міністерка України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України очолює міжвідомчу робочу групу з питань інтегрованого управління кордонами.