Ольга Стефанішина провела низку зустрічей із заступниками міністрів з євроінтеграції

Сьогодні, 9 червня Віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина провела низку координаційних зустрічей з профільними заступниками міністрів, які відповідають у міністерствах за напрямки європейської та євроатлантичної інтеграції.

Ольга Стефанішина зустрілася з заступником Міністра молоді та спорту Валерієм Жалдаком, заступником Міністра енергетики та захисту довкілля Ярославом Демченковим, заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарасом Качкою та заступником Міністра фінансів Юрієм Гелієм.

Сторони обговорили стан виконання Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію, питання приїзду в Україну робочої місії у рамках підготовки до переговорів по Угоді АСАА ("промисловий безвіз"), розширення експортних можливостей і покращення торгівлі Україна-ЄС, підтримку для малого та середнього бізнесу, спільні програми розвитку економіки, зокрема для подолання наслідків пандемії коронавірусу.

Також учасники зустрічей розглянули питання енергетики, передусім альтернативної, європейські підходи до енергоефективності та енергоощадливості, цифровізацію митниці, європейські програми кредитування для малого та середнього бізнесу та багато іншого. Зокрема, під час нарад вдалося зкоординувати бачення щодо модальностей оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, ЄВРАТОМ та їхніми державами членами і синхронізувати кроки по узгодженню умов П'ятої програми макрофінансової допомоги для України.

Наступні зустрічі за іншими напрямками заплановані вже невдовзі для налагодження швидкої та ефективною координації та продуктивної роботи.