Ольга Стефанішина та Андрій Єрмак у Римі зустрілися з главою МЗС Італії 

Віцепрем'єр-міністкерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина та керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у Римі зустрілися з Міністром закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо. 


Під час зустрічі сторони обговорили посилення двосторонніх відносин України та Італії, зокрема економічного та торгового співробітництва. Крім того, учасники зустрічі торкнулися підготовки засідання українсько-італійської Ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва.

«Італія є одним із найбільших торговельних партнерів України серед країн-членів ЄС. Засідання українсько-італійської Ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва дозволить розглянути сектори, де ми маємо спільні інтереси, і посилити нашу торгівлю для відповіді на загальносвітовий економічний спад на фоні пандемії коронавірусу», – сказала Віцепрем'єрка. 

Співрозмовники також обговорили ситуацію на Донбасі та відновлення мирного процесу. Луїджі Ді Майо наголосив на підтримці суверенітету та територіальної цілісності України. Міністр закордонних справ Італії відзначив дотримання в цілому режиму припинення вогню на Донбасі і висловив сподівання на позитивні зрушення в переговорах щодо виконання Мінських домовленостей.