Ольга Стефанішина зустрілася з Елізою Феррейрою, комісаром ЄС з питань з питань згуртованості та реформ

Сьогодні, 2 липня Ольга Стефанішина, Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України провела онлайн зустріч Елізою Феррейрою, комісаром ЄС з питань з питань згуртованості та реформ.

«Ми вітаємо Стратегію ЄС для Дунайського регіону та прагнемо відігравати активну роль та робити свій внесок у її розвиток. Ми ставимо у фокус досить амбітні цілі в рамках наявних фінансових інструментів транскордонного співробітництва та прагнемо розширити свою участь у регіональних проєктах ЄС», - наголосила Ольга Стефанішина.

Віцепрем’єрка виділила питання транскордонного співробітництва з ЄС як пріоритетного для неї.

«Україна є учасником програм транскордонного співробітництва, що доступні в рамках Європейського інструменту сусідства. Разом із нашими сусідами з ЄС ми прагнемо розвивати спільні прикордонні райони та вдосконалювати моделі співпраці та взаємодопомоги», - зазначила Ольга Стефанішина.

Віцепрем’єрка також повідомила, що Україна сподівається на участь у Європейському тижні регіонів та міст, який цього року пройде в Брюсселі 12 жовтня. 

“Цей форум є чудовою платформою для обміну досвідом, обговорення регіональної політики, представлення основних досягнень та практичних рішень тих проблем, які виникають і є спільними для більшості місцевих органів управління в Європі”.

Сторони також домовилися сформувати пропозиції щодо проєктів та ініціатив ЄС, в яких Україна прагне брати участь.