Онлайн-курс з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

Міністерство соціальної політики запустило 24 годинний онлайн курс «Комплексний підхід вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» з базових питань запобігання та протидії домашньому насильству. Курс був розроблений в рамках співпраці з Представництвом UNFPA в Україні.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Онлайн курс доступний за посиланням та орієнтований на широке коло фахівців, які розвивають систему запобігання та протидії домашньому насильству на регіональному та місцевому рівнях. 

Таке навчання стане в пригоді, зокрема, для координаторів, уповноважених осіб обласних, районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад та об’єднаних територіальних громад, а також для старост, сільських, селищних голів, які є персонально відповідальним за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Станом на 15 жовтня 2020 року на онлайн навчання зареєструвалися 1140 осіб, з них 414 фахівців завершили навчальний процес та отримали відповідні сертифікати.

Довідково

Бажаєте перевірити свої знання із загальних питань протидії та запобігання домашньому насильству – реєструйтеся за відповідним посиланням.