Парламент 3 квітня розгляне два законопроекти з євроінтеграційної Дорожньої карти

Народні депутати під час чергового пленарного засідання восьмої сесії VIII скликання 3 квітня мають розглянути два законопроекти з євроінтеграційної Дорожньої карти. Про це йдеться у Порядку денного пленарного засідання.

Так, поміж інших запланованих законопроектів на сьогодні, народні депутати мають розглянути проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відходи" (щодо імплементації вимог директив ЄС у сфері поводження з відходами) за №6602.

Ухвалення закону дозволить Україні виконати свої зобов’язання в рамках Угоди про асоціацію щодо імплементації європейських директив №2008/98/ЄС "Про відходи та скасування деяких директив" та  №1999/31/ЄС "Про захоронення відходів".

Сьогодні також повинно відбутися повторне друге читання проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення №6466, спрямований на розблокування процесу укрупнення територіальних громад міст обласного значення.

Раніше повідомлялося, що на цьому пленарному тижні Рада повинна загалом розглянути 6 євроінтеграційних законопроектів, п’ять з яких є частиною урядово-парламентської Дорожньої карти з ухвалення законодавства щодо імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.