Парламент ратифікував двосторонню угоду з Литвою про працевлаштування

Народні депутати підтримали ратифікацію двосторонньої міжнародної угоди між урядами України та Литовської Республіки. Ця угода зокрема допоможе  захистити права українців, які працюють в Литві.

Ця угода важлива для розвитку взаємин з країнами-членами Європейського Союзу і в рамках досягнення цілей Угоди про асоціацію.

За проєкт Закону №0021 ”Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції” проголосували 324 депутати.

Угоду про про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції підписали у грудні 2018 року. Цей документ  регулює трудову міграцію між двома державами. 

Угода допоможе на законодавчому рівні захистити соціально-трудові права українських громадян, які працюють на території Литовської Республіки, та громадян Литви, які працюють в Україні. Крім того, документ дозволить ефективніше боротися з нелегальною працею.

Нагадаємо, 4 лютого Верховна Рада ухвалила в першому читанні проєкти законів про інтелектуальну власність. Ці проєкти передбачають створення національного органу інтелектуальної власності та боротьбу з патентним тролінгом.