Підготовка до переговорів щодо членства в ЄС: 50 українських держслужбовців пройдуть навчання у Коледжі Європи в Натоліні

Коледж Європи у Натоліні підтримає підвищення кваліфікації 50 українських державних службовців, які стануть командою експертів, що забезпечуватиме переговорний процес щодо членства України в ЄС.

Кожен експерт пройде двомісячне навчання впродовж якого поглиблюватиме знання з європейських політик, роботи інститутів ЄС та механізмів європейської інтеграції.  

Навчання відбудеться у рамках проєкту Natolin4Capacity Building, який було оновлено з урахуванням потреб України у статусі кандидата на членство в ЄС. 

Нагадаємо, що 10 лютого 2021 року Україна та ЄС домовились запустити для державних службовців освітній «Проєкт розбудови спроможності Natolin4Capacity». 

А 27 липня цього року Віцепрем’єрка Ольга Стефанішина та Віцеректорка Коледжу Європи в Натоліні Ева Ошнєцка-Тамецка підписали Меморандум щодо поглиблення співпраці у рамках цього проєкту. Зокрема, Меморандум включає запуск освітньої ініціативи для розбудови факультету європейської інтеграції у Президентському університеті з 1 вересня 2023 року.

«Проєкт розбудови спроможності Natolin4Capacity» реалізовують Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції України у співпраці з Національним агентством з питань державної служби, Представництвом Європейського Союзу в Україні та Коледжем Європи (Натолін).