Підписано Меморандум про співробітництво між ДМС та Міжнародним центром з розвитку міграційної політики

Меморандум про співробітництво між Державною міграційною службою України та Міжнародним центром з розвитку міграційної політики (ICMPD) створює передумови для спільних проектів, програм та сприяє поглибленню двосторонньої взаємодії. На цьому наголосив Голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк, коментуючи підписаний у Відні Меморандум у рамках візиту до Республіки Австрія 25 вересня. Про це повідомляє прес-служба ДМС.

Підписанням Меморандуму сторони наголосили на готовності і надалі розвивати співпрацю в міграційній сфері, зокрема – з питань протидії незаконній міграції, реадмісії, громадянства, з питань біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів.

Відносини Міграційної служби із цією європейською організацією встановлено декілька років тому. Вони стали потужним механізмом розбудови міграційної системи України, сприяли встановленню контактів у регіоні Східного партнерства ЄС та спільному пошуку рішень міграційних криз.

Довідково

ICMPD створено в 1993 році за ініціативою Австрії та Швейцарії з метою надання підтримки та сприяння для проведення консультацій, обміну досвідом, а також надання ефективних послуг стосовно формування багатостороннього співробітництва з питань міграції та політики притулку.