Поліцейські Кіровоградщини отримали нове обладнання від КМЄС

Поліцейські Кіровоградщини отримали обладнання для тренінгово центру вартістю 20 тисяч євро від представників Консультативної місії ЄС (КМЄС). 

Як повідомляє прес-служба Нацполіції України, підрозділ поліції на Кіровоградщині отримав ноутбуки, програмне забезпечення, інтерактивну дошку, криміналістичні набори, дактилоскопічну плівку для зняття відбитків пальців, аудіообладнання для проведення тренінгів та фліпчарти. 

Обладнання передали у межах реалізації експерименту з упровадження нових форм та методів роботи "Модель Головного управління Національної поліції", який стартував у листопаді минулого року. Європейські партнери організовують для поліцейських тренінги та надають підтримку з вдосконалення технічного забезпечення відомства, що сприятиме підвищенню рівня професійної підготовки правоохоронців. 

"Покращення технічного забезпечення сприятиме підвищенню професійної підготовки особового складу і відповідно ефективності роботи поліцейських у сфері попередження правопорушень та оперативного розкриття злочинів. З допомогою наших стратегічних партнерів ми і надалі будемо вдосконалюватися, розвиватися, щоб якісно надавати громаді поліцейський сервіс та виконувати поставлені державою завдання", – зазначив начальник поліції Кіровоградської області Роман Козьяков.

Раніше повідомлялося, що Консультативна місія Європейського Союзу розпочала курс із 15 тренінгів про роботу під час виборів для співробітників Національної поліції у Львівській області.