Поліцейські криміналісти Донецької області отримали обладнання від КМЄС

Представники Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) провели чотириденний тренінг для поліцейських Донецької області із вдосконалення роботи на місці злочину, а також надали криміналістичне обладнання для поліпшення ефективності кримінальних розслідувань.

Про це повідомляє Консультативна місія Європейського Союзу в Україні.

Упродовж чотирьох днів тренінгу поліцейські Донецької області пропрацьовували нові підходи до огляду місця злочину, транспортування та вилучення доказів.

«Співпраця з Консультативною місією ЄС дає поліції можливість більш ефективно виконувати свої функції та сприятиме більш якісному розслідуванню злочинів», – підсумував  начальник поліції Донецької області Микола Семенишин.

Після тренінгу правоохоронці отримали криміналістичне обладнання для поліпшення ефективності кримінальних розслідувань, - альтернативні джерела світла, балістичну валізу та магнітні граблі, що допомагають виявляти  у ґрунті металеві предмети.

«Запорукою ефективного розслідування є швидкий і ретельний огляд місця події відповідальним поліцейським, що першим прибув на місце. Ми будемо продовжувати співпрацю з поліцією Донецької області щодо розбудови спроможностей правоохоронців у кримінальних розслідуваннях», – зазначив голова операційного департаменту КМЄС Удо Моллер.

Нагадаємо, що у Львові поліція спільно з Консультативною місією Європейського Союзу (КМЄС) провели семінар щодо покращення комунікації та збільшення довіри між місцевими медіа та поліцією регіону.

 

 

Рубрика: