Польща виділяє майже $300 000 на впровадження Україні та Грузії європейських стандартів реагування на екстрені ситуації

Польща виділяє майже $300 000 на впровадження Україні та Грузії європейських стандартів реагування на екстрені ситуації. Ініціатива розроблена в рамках європейської програми Східного партнерства, до якого входить і Україна. 

Про це повідомляє Урядовий портал Республіки Польща.

 

 

 

 

 

 

 

 

Співпраця України, Польщі та Грузії  набула особливого значення у світлі пандемії коронавірусу COVID-19 у світі та Європі, зокрема. Враховуючи роль екстрених служб у боротьбі з коронавірусом, Міністерство закордонних справ Польщі ініціювало виділення майже 300 тисяч доларів США (1,2 млн польських злотих) на проєкти, спрямовані на впровадження європейських моделей реагування працівників екстрених служб України та Грузії  та покращення взаємодії з польськими службами, зокрема на впровадження європейських моделей реагування працівників екстрених служб України та Грузії на загрози внутрішній безпеці та цивільному захисту від техногенних та природних небезпек, стихійні лиха тощо.

Частина коштів буде спрямована на закупівлю спеціалізованого обладнання для екстрених служб у країнах Східного партнерства, головним чином в Україні та Грузії.

Нагадаємо, Європейський Союз виділить Україні 80 млн євро на протидію коронавірусу.

Рубрика: